• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

TAYFUN TALİPOĞLU GİRESUN’DA

Müzisyen, şair, televizyon programcısı Tayfun Talipoğlu, Giresun’da Cumhuriyet Haftası Etkinlikleri kapsamında özel program gerçekleştirdi.


TayfunTalipoğluGiresunda2Televizyonlardan Bam Teli ve Bir Yol Hikayesi ile tanınan, müzisyen, şair , televizyon programcısı Tayfun Talipoğlu, Belediyenin Cumhuriyet Haftası Etkinlikleri için geldiği Giresun’da izleyenleri hem güldürdü, hem düşündürdü.

Sokakbaşı Vahit Sütlaş Tiyatro Salonunda hayranları ile buluşan Talipoğlu, Anadolu insanının saflığını, zekasını, mertliğini, misafirperverliğini anlattı. Şiirlerle söyleşiye renk katan Tayfun Talipoğlu, Türkiye’yi adım adım dolaştığını, anadolu insanının hoşgörülü olduğunu ifade etti. Talipoğlu, meslek yaşamında para kazanamadığını, ancak milyonlarca sevgi kazandığını, sevgi zenginliğinin en büyük zenginlik olduğunu söyledi.

TayfunTalipoğluGiresunda4Belediye Başkanı söyleşi sonrası yaptığı konuşmada, Talipoğlu’nun Türkiye’nin nereye geldiğini çok güzel anlattığını vurgulayarak , “ Talipoğlu bizim hemşehrimiz oldu. Bizlere güzel anılar ve hikayeler anlattı. Burada olan herkesin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum. Biz 76 yıl önce aramızdan ayrılan, hiç görmediğimiz Atatürk’ü seviyoruz. Sevmeye de devam edeceğiz. Yeni Türkiye diye bir şey ortaya atıyorlar. Yeni Türkiye diye bir şey olmaz. Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti var. Sahip çıkacağız “dedi.

Belediye Başkanı Tayfun Talipoğlu’na “Fındık Başımın Tacı” heykeli ve Giresun Kalite fındık hediye etti.

TayfunTalipoğluGiresunda3

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?