• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

TEONA’DAN ALBÜM LANSMANI

Karadeniz müziğine yeni bir soluk getiren Teona, İstanbul’da albüm lansmanını gerçekleştirdi.Patikaa.com / Haber Merkezi


Teona’dan albüm lansmanı. M.Ali Kaptan ve Deniz Ayata’dan oluşan Teona grubu “Teona Project” adını verdikleri albüm ile sevenleriyle buluşmuşlardı. Yeni albümün lansman gecesi ise İstanbul’un Beşiktaş ilçesindeki ünlü IF Performance’da gerçekleştirildi.

Büyük bir ilginin olduğu gecede Apolas Lermi, Koliva gibi Karadeniz müziğinin sevilen simaları Teona’yı yalnız bırakmadı.

Bu özel gecede açıklamalarda bulunan Teona’nın solisti Deniz Ayata; 2004 yılında Ali abi ile birlikte Teona adıyla yola çıktık. 2014 yılında artık albüm yapma zamanı geldi dedik ve 3 yıllık bir çalışma sonrası “Teona Project” albümüyle sizlerle buluştuk. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz dedi.

Lansman gecesinde Teona grubu albümde yer lan birbirinden güzel eserlerini seslendirdi. Geceye gelenler slow türkülerle hüzünlenirken hareketli türkülerle de adeta coştular. Bol bol tulumun olduğu lansman unutulmaz bir geceye sahne oldu.

Fotoğraflar: Kemal Çağlar

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?