• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

26 Nisan 2015

TEŞEKKÜRLER TRABZONSPOR MEDİCAL PARK

Trabzonspor FIBA EuroChallenge Kupası final maçında Fransa’nın Nanterre takımına son salisede yediği basketle 64-63 yenilerek, ikinci oldu, Trabzon adeta yıkıldı.


konu_JnNY1rAb2BEsR4DKnsqc

Patikaa.com / Spor Servisi


Trabzon’da dramatik son… Ev sahipliğini yaptığı FIBA EuroChallenge Kupası final maçında Nanterre’e son salisede ki basketle 64-63 mağlup olan Trabzonspor Medical Park Avrupa ikincisi oldu.

Maç boyunca rakibini geriden takip eden Trabzonspor Medical Park, dördüncü periyodun ortasında yakaladığı ritmle Fransız rakibini yakaladı ancak son salisede gelen inanılmaz bir isabetle maçı kaybetti.

İlk yarıyı 28-37 geride kapatan Trabzonspor Medical Park ikinci yarıda gösterdiği oyunla maça ortak oldu. Büyük heyecana sahne olan maç sonunda son saniye sayısıyla yıkılan takımımız kupayı ikinci olarak tamamladı.
Son Saniye’de Kritik Basket
Maçın son 26 saniyesine 63-62 üstün giren ve bir de faul hakkı bulunan bordo mavililer molanın ardından avantajını kullanamadı, kısa sürede faul hakkını kullanan ekibimiz rakibe oyun süresini bıraktı, son saniyelere girildiğinde yaşanan karambolde rakip oyunu topu elinden çıkardığında bitiş sesi duyuldu, bütün hakemlerin teknik masada detaylı olarak incelediği pozisyonda basket geçerli sayıldı ve Trabzon adeta yıkıldı. Trabzonspor Medical Park’ın ev sahipliği yaptığı organizasyonda, 8 bini aşkın Trabzonspor taraftarı Hayri Gür’de takımını yalnız bırakmadı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?