• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

THY’NIN “VAZGEÇME” REKLAMININ İLHAMI; KARADENİZ İNSANI

Türk Hava Yollarının “vazgeçme” temalı yeni reklamı yayımlanmaya başlandı. Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde çekilen Reklamın ilham kaynağı ise Karadeniz insanı oldu.


THY-ÇamlıhemşinReklamı-2


Patikaa.com / Haber Merkezi


Büyük markların Çamlıhemşin sevdası devam ediyor. Türkiyenin adeta gözbebeği olan tarihi ilçede bu kez Türk Hava Yollarının reklam filmi çekildi.

Geçtiğimiz 23 Nisan’da Iğdır’daki hava limanının açılışını konu ederek hayalperest minikleri reklam filmine taşıyan Türk Hava Yolları (THY), bu başarılı çalışmanın izinden gittiği hissedilen yeni bir reklam filmi yayınladı.

Yine Lowe Istanbul imzası taşıyan kampanyada, her şeye rağmen hayallerinden vazgeçmeyen bir çocuğun ve ona destek olan sevenlerinin hikayesi anlatılıyor. Cesur olmayı farklı açıdan ele alan reklam filmi, Karadeniz Bölgesi’nin insanı test eden doğasını resmeden görselliği ve 2,5 dakikalık olağan üstü süresi ile de dikkat çekiyor.

Yapım aşaması iki haftada tamamlanan ve çekimleri beş gün süren filmin yönetmen koltuğunda Levent Semerci oturuyor. Bu film aynı zamanda, Semerci’nin uzun zaman sonra çektiği ilk reklam filmi olma özelliğini de taşıyor.

Dün yayınlanmaya başlayan “vazgeçme” temalı yeni reklam filmi büyük beğeni topladı.

İşte O Reklam

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?

#

THY’NIN “VAZGEÇME” REKLAMININ İLHAMI; KARADENİZ İNSANI” için 1 yorum

  1. Eses : diyor ki:

    Acaba bu reklam filmindeki muzigin adi nedir bilen yazarsa cok sevinirim