• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

20 Şubat 2015

‘TRABZON KİTAP GÜNLERİ’ BAŞLADI

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Trabzon Kitap Günleri, Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde açıldı.


TrabzonKitapGünleriBaşladıTrabzon’da kitapseverleri Kitaplı günler bekliyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Trabzon Kitap Günleri Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde açıldı. 61 Yayınevi ve 50 yazarın Trabzonlularla buluşacağı Trabzon Kitap Günleri etkinliği 20 Şubat-1 Mart tarihleri arası kitapsevere açık olacak.

Doğu Karadeniz’in en büyük kitap fuarı olan Trabzon Kitap Günlerinde birçok ünlü yazar söyleşi yapacak ve düzenlenecek imza günü etkinlikleri ile okuyucuları ile buluşacak. Bugün kapılarını kitapseverlere açan kitap fuarının ilk gününde Canan Tan saat 15.30 ila 18.00, Sabri Uzun ise 18.30, 21.00 saatleri arasında düzenlenecek söyleşi programları ve imza günü ile okuyucuları ile bir araya gelecek.

Resmi açılışı 22 Şubat Pazar günü yapılacak kitap fuarına Akoluk Kitabevi, Beşikçi Kitabevi, Çağrı Kitabevi, Derya Kitabevi, Yolcu Kırtasiye, Ant Kırtasiye, Semerkand Yayınları, Diyanet Yayınevi, Türk Dil kurumu destek veriyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?