• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

08 Şubat 2015

TRABZONSPOR SERİYİ BOZDU

Süper Toto Süper Lig 19. haftasında  Fenerbahçe ile Trabzonspor 0-0 berabere kaldı. 


17086-5I2T4D5FLigin çekişmeli maçlarından ve rekabetin son yıllarda doruk noktasına ulaştığı maçta, Trabzonspor Kadıköy’de Fenerbahçe’ye konuk oldu. Maç boyu bir varlık gösteremeyen Karadeniz temsilcisi savunma yönünde yaptığı başarılı işlerle evine 1 puanla dönmeyi başardı.

Erkan ve Cardozo Cezalı

Son derece sert bir maç olan müsabakada toplamda 12 sarı 1’de kırmızı kart çıktı. F.Bahçe’den 4 futbolcu Alves, Egemen, Emenike, Caner sarı kart görürken , Trabzon’dan bu sayı 8 oldu. Salih, Sefa, Erkan, Aykut, Cardozo, Belkalem, Hakan, Mehmet Trabzon cehpesinde kart gören isimler olurken Erkan ve Cardozo cezalı duruma düştü. 

Yanal ” Çok Kötü Oynadık”17086-5W2A5B1R

Maçın ardından değerlendirmelerde bulunan Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal Fenerbahçe müsabakasının ardından Ofansif anlamda yeterli beceriyi ortaya koyamadıklarını belirterek “Oyunun iki yönü vardı. Biri ofans diğeri defanstı. Savunmada sadece mücadele ettik. Ancak ofansta bir beceri gösteremedik. Bu anlamda kötü değil çok kötüydük. Bu mücadelenin üzerine koymamız gereken teknik becerimizdi. Sadece bir puan aldık. Kör döğüşü gibiydi. Bunun karşılığı olan bir puanı aldık. Ofansif olarak hiçbir şey ortaya koyamadık. Bundan sonraki tüm maçlarımızı kazanmak durumundayız. Aksi halde zirvenin ortağı olamayız. Bu saatten sonra şu maçı kazanacağız, şu maçı kaybedebiliriz hesabı yapamayız. Eksik oyuncularımız vardı. Transferin son gününde gelenler vardı. Fenerbahçe şampiyon kadrosuna sadece bir oyuncu kattı. Biz çok değişken bir kadroyla mücadele ediyoruz. Buna rağmen teknik becerisini kollektif oyuna katarak ofansa katkı sağlayabilecek oyuncularımız var. Fenerbahçe’nin baskısını kırıp bunu gerçekleştiremedik. Sadece savunma yaptık ve gol yememeyi becerdik diyebilirim.” şeklinde konuştu. 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?