• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

KANAL D SPİKERİ TAKIMINA DESTEK VERDİ

Kanal D Ana Haber Bültenini sunan Gözde Atasoy, iyi bir Trabzonspor taraftarı. Atasoy son olarak “Şehrinin Takımına Destek Ol” kampanasında Trabzonspor’a destek verdi.


gözde-atasoy1.


Patikaa Haber Merkezi


Kanal D Ana Haber spikeri Gözde Atasoy iyi bir Trabzonspor profili çiziyor. Zaman zaman Trabzonspor formasıyla maçlara da giden Atasoy, takımına her platformda destek veriyor. Atasoy son olarakta sosyal medyada çığ gibi büyüyen “Elini vicdanına koy, şehrinin takımına destek ol!” kampanasına katılarak Trabzonspor’a destek çağrısında bulundu.

gözde-atasoy3

metinatasoyGözde Atasoy kampanya içinde; “Zordur şehir takımlarını tutmak! Cefası başka, sefası başka, sevdası bambaşka..Elini vicdanına koy, şehrinin takımına destek ol #şehirtakımları #Trabzonspor İsmini taşıyan bir futbol takımına sahip değilse, o şehir henüz tam bir şehir olamamıştır. Şehir takımları; kulüp yönetimi, taraftar, yerel yönetim, yerel markalar ve siyasi kadroların uyumlu çalışmasıyla başarıyı yakalayabilir. Takımının kombinesini ve lisanslı ürünlerini al, nereye gidersen git, şehrini de yanında götür!!” dedi.

Trabzon Yomralı iş adamı Metin Atasoy’un kızı olan Gözde Atasoy, medya dünyasında da başarılarıyla adından söz ettiriyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?