• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

21 Ağustos 2014

TÜRK TELEKOM’DAN RİZE’YE İSTİHDAMA YENİ KATKI

Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT Rize’de büyümesini sürdürüyor. AssisTT’in Rize’deki çağrı merkezine 50 yeni müşteri temsilcisi alarak istihdama yeni katkı sağlayacak.


assistt-1

Türkiye genelinde 16 ilde 18 çağrı merkezine sahip contactcenter şirketi AssisTT, Rize çağrı merkezi kadrosunu genişletmeye hazırlanıyor. Şu an 400 kişinin çalıştığı çağrı merkezine önümüzdeki günlerde 50 yeni müşteri temsilcisi daha alınacak.

Rize çağrı merkezinde TTNET ve THY müşterilerine hizmet veriliyor. TTNET hizmetleri arasında internet teknik destek, kota ve paket değişikliği işlemleri; THY hizmetleri arasında ise bilet satışı, rezervasyon, bilgi danışma gibi pek çok işlem bulunuyor.

Rize İşkur İl Müdürlüğü ile AssisTT arasında imzalanan protokol ile alımı yapılacak adayların 29 Ağustos tarihine kadar İşkur İl Müdürlüğü’ne gitmesi yada 31 Ağustos tarihine kadar İşkur internet sitesi www.iskur.gov.tr adresinden başvuru yapması gerekiyor. Adaylarda 18-35 yaş aralığında olma, lise mezuniyeti ve MS Office programlarını kullanabilme özellikleri aranıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?