• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

05 Aralık 2014

ULUSAL KANALLAR ORDU’YA AKIN EDİYOR

TRT, Show TV ve Kanal 7 yayınlanan programlar çekimler için Ordu iline akın ediyor. Yayınlanan programlar ilin tanıtımı için önem arz ediyor


ordu-kanal programlarOrdu Valiliği görevine başladığı 17 Haziran 2014 tarihinden itibaren, Ordu’da turizmin gelişmesi ve yaygınlaşması amacıyla çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu’yu daha iyi tanıtmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında ulusal televizyon kanallarında yayınlanan üç ayrı program ekibini Ordu’ya davet etti.

Vali İrfan Balkanlıoğlu, ilimizin kültür ve turizm potansiyellerinin ulusal ve uluslararası platformda tanıtımını yapmak, alternatif turizm çeşitliliğinin daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla TRT 1 kanalında yayınlanan “Gezelim Görelim”, Show TV’de yayınlanan “Lezzet Haritası”, Kanal 7’de yayınlanan “Gece Gündüz” adlı program ekibinin 8-12 Aralık 2014 tarihlerinde Ordu’da olacağını ifade etti.

TRT “Gezelim Görelim” Ekibi 8 Aralık’ta Ordu’da

Nuray Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu ve 25 yıldır TRT ekranlarında yayınlanan “Gezelim Görelim” program ekibinin 8 Aralık’ta Ordu’da olacağını ve Ordu’nun çeşitli yerlerinde çekimler yapacağını söyleyen Vali Balkanlıoğlu, Anadolu’nun farklı bir köşesinin tanıtıldığı “Gezelim Görelim” programının bu bölümünde ilimize yer verilecek. Ordu’nun, doğal güzellikleri, sosyal ve ekonomik yapısı, sahip olduğu ulusal değerleri, tarihi, kültürü, turizm potansiyeli, gelenek, görenek ve mutfağı ile birlikte tanıtımı yapılacak” dedi.

Kanal 7 “Gece Gündüz” Ekibi 9 Aralık’ta Ordu’da

9 Aralık 2014 Salı günü Kanal 7’de yayınlanan halk müziği sanatçısı Kürşat’ın sunduğu “Gece Gündüz” adlı program ekibini Ordu’da ağırlayacaklarını belirten Vali Balkanlıoğlu, Anadolu’nun farklı kültürlerini izleyiciyle buluşturan program’da Ordu’ya geniş olarak yer verileceğini kaydetti.

Show TV “Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası” 11 Aralık’ta Ordu’da

Vali İrfan Balkanlıoğlu, 11 Aralık Perşembe günü Show TV’de yayınlanan “Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası”, program çekimlerinin gerçekleştirileceğini ifade ederek, ”Programda, Ordu’nun eşsiz, tadına doyum olmaz yöresel lezzetleri sunulacak. Ayrıca, gelenek, görenekler ve ilimizin cennet köşeleri ekranlara getirilecek. Ordu’nun turizme kazandırılması için her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. İlimizin güzelliklerinin herkes tarafından görülmesini istiyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?