• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

USTA HABER SPİKERİ DENEYİMLERİNİ PAYLAŞACAK

Türk televizyonlarının başarılı haber spikeri deneyimlerini Trabzon’da paylaşacak.


atv_hırsız-320x224Patikaa.com / Haber Merkezi


Usta sunucu Cem Öğretir Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü etkinliği için Trabzon’da Atatürk Kültür Merkezi’nde vereceği “Etkili İletişim , Beden Dili ve Diksiyon Eğitimi” seminerde deneyimlerini be bilgilerini katılımcılarla paylaşacak. En iyi spiker dalında ödüllü genç ve başarılı spiker Öğretir sunuculuğu yanında verdiği eğitimlerle geleceğin spikerlerine katkılarını sürdürüyor. 

Üç kategoride sertifikaların verileceği belirtilen seminer 03 Mayıs Pazar günü Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşirken katılım ücretlerinin 35 ile 40 lira arasında olacağı ifade edildi.

Karı-Koca Ekranlarda

Türk televizyon ekranlarının başarılı isimlerinden Cem Öğretir’in eşi Seda Öğretir’de yine Türk televizyonlarının bilinen isimleri olarak dikkat çekiyor. Uzun yıllar Atv ekranlarında ana haber sunucusu olarak görev yapan Cem Öğretir’in eşi Seda Öğretir’de Ntv haber ekranının vazgeçilmezileri arasında. İki haber spikeri çift yakın bir zamanda bir programa birlikte katılmış, Cem Öğretir canlı yayında gitarı ile eşine doğum günü şarkısı söyleyerek farklı bir becerisini de ekranlara taşımıştı. 

maxresdefault

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?

#

USTA HABER SPİKERİ DENEYİMLERİNİ PAYLAŞACAK” için 1 yorum

  1. Akin boyaci : diyor ki:

    2000 yılı öncesi vergi mükellefi olupda bağkur kaydi olmayan binlerce mağdur esnafın kayip günlerimizin geri kazanımızı sağlamak için sayin cumhurbaşkanimizdan enüst dereceden ilgilerini bekliyoruz.