• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

23 Nisan 2015

VAAT ETTİ CARDOZO’YU GETİRDİ

Minik Taha başkanlık için vaat etti, seçimi kazandı yıldız golcü de onu mahçup etmedi.


17465-1L8W0G0I

Patikaa.com / Spor Merkezi


Trabzonspor oyuncusu Oscar Cardozo kendisini okuluna getireceğini vaat ederek okul başkanlığı seçimlerini kazanan ilkokul öğrencisi Ömer Taha Çoban’ın sınıfını ziyaret etti. Sınıf başkanlığı seçimlerinde arkadaşlarından oy almak için ilginç bir seçim vaadiyle öğrenci arkadaşlarından oy isteyen ve bunun sonucunda seçimi kazanan minik öğrenci için Oscar Cardozo Prof. Dr. İhsan Koz İlkokulu 4-G sınıfına giderek burada Ömer Taha Çoban ve sınıf arkadaşlarıyla birlikte fotoğraf çektirdi.

Cardozo’yu karşılarında gören minik öğrenciler yapılan ziyaretten dolayı memnun kalırken, Cardozo’da okul başkanlığını kazanan Ömer Taha Çoban’ın seçim vaadinin çok ilginç olduğunu söyledi.

Trabzonspor’a geldiği günden beri hem attığı gollerle takıma katkı sağlayan hem de yaşantısı ile örnek olan yıldız golcü minik çocukların seçim vaatlerinde kadar giren Trabzonpor  ile  Trabzonspor sevgisininin çok net bir örnek olduğunu ifade ederek öğrencilerle birlikte olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Cardozo Ömer Taha Çoban’ı tebrik ederek okuldan ayrıldı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?