• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

12 Aralık 2014

VALİ YAZICI: ARDEŞEN GSK BÜYÜK BİR DEĞERDİR

Rize Valisi Enver Yazıcı, Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Liginde mücadele eden Ardeşen Gençlik Spor Kulübü yöneticilerini ve oyuncularını kabul etti.


AGSK4Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Liginde mücadele eden Ardeşen Gençlik Spor Kulübü hafta sonu yapılacak İzmir Büyükşehir Belediyespor maçı öncesinde, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Başkanlığı’ndaki bir heyetle Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Ersin Yazıcı, Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılarını ilgiyle takip ettiğini belirterek, “Kızlarımızı tebrik ediyorum, başarılarından dolayı kutluyorum. Bundan sonra da başarılarını sürdüreceklerine inanıyorum. İmkânlarımız ölçüsünde destek olmaya devam edeceğiz. İlimizi Türkiye’de ve Avrupa’da temsil eden kulübümüz, Rize için büyük bir değerdir.” dedi.

AGSK5Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ise, Vali Yazıcı’yı Ardeşen’de oynayacakları karşılaşmaya davet etti.

Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Lig’de mücadele eden Ardeşen GSK takımımız 13 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 16.30’da İzmir Büyükşehir Belediyespor takımıyla Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ardeşen Meslek Yüksekokulu Spor salonunda karşılaşacaktır.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?