• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

24 Mart 2017

VOLEYBOL’A KARADENİZ TAKIMLARI DAMGA VURDU

Türkiye Voleybol 2. Lig Erkekler kategorisi final müsabakaları sonucunda 1’lige yükselen 4 takımdan 3’ü Karadeniz bölgesinden oldu. Rize’den Fındıklıspor, Artvin’den Arhavi Belediyespor ve Ordu’dan Akkuş Belediyespor artık 1.Lig’de mücadele edecekler.Patikaa.com / Haber Merkezi


Voleybol 2. Lig Erkekler kategorisi finallerinde Karadeniz takımları adeta damga vurdu.

2016 – 2017 Voleybol Sezonu 2. Lig erkekler kategorisi finalleri sona erdi. Final karşılaşmaları sonucunda, 1. Grup’u lider tamamlayan Ordu’dan Akkuş Belediyespor, grubu ikinci sırada bitiren Rize’den Fındıklıspor, 2. Grup’u lider tamamlayan Şanlıurfa’dan Haliliye Bld. ve grubu ikinci sırada bitiren Artvin’den Arhavi Belediyespor, 2017 – 2018 Voleybol Sezonu’nda 1. Lig’de mücadele etmeye hak kazandı.

Final müsabakaları sonucunda 1’lige yükselen 4 takımdan 3’ü Karadeniz bölgesinden olması bölge insanı tarafından da sevinçle karşılandı.

1.Grup’u lider olarak tamamlayan Akkuş Belediyespor’a kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

1.Grup’u ikinci sırada tamamlayan Fındıklıspor’a kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu As Başkanı Ahmet Göksu takdim etti.

2.Grup’u ikinci sırada tamamlayan Arhavi Belediyespor’a kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Genel Sekreteri Eyüp Bostancı takdim etti.

Patikaa.com olarak Türkiye Voleybol 1. Lig’ine yükselme başarısı gösteren Fındıklspor, Arhavi Belediyespor ve Akkuş Belediyespor’u tebrik ediyoruz. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?