• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

VOLKAN ARSLAN, YENİ ALBÜMÜ İLE “HAYDE KARADENİZ’E” DİYOR

Karadeniz müziğinin genç temsilcilerinden Volkan Arslan, dördüncü solo albümü “Hayde Karadeniz’e” ile müzikseverlerle buluştu. 12 türküden oluşan albüm dijital ortamlarda ve raflarda yerini aldı.Patikaa.com / Haber Merkezi


Karadeniz deyince akla ilk gelen doğa ve sonrasında da o doğanın müziğidir. Hayde Karadeniz’e işte tamda o doğayı yansıtan bir albüm olarak raflarda yerini aldı.

Karadeniz müziğinin sevilen sanatçılarından Volkan Arslan, 2011 yılında “Kayde” ,2013 yılında “Puğar” ve 2015 yılında “Sevdam Türkülere” adlı albümlerinden sonra yeni çalışması “Hayde Karadeniz’e” ile müzik severlerin gönlünü hoş etmeye kararlı. 12 eserden oluşan albümün prodüktörlüğünü Hasan Saltık üstlendi. Aranjelerin bir çoğunu Volkan Arslan’ın kendisinin yaptığı, aynı zamanda bir tane Kemal Sahir Gürel aranjesi ve iki tanede Kutay Özcan aranjesi bulunmakta. Beste ve anonim eserlerden oluşan “Hayde Karadeniz’e” her kesimden kitleye hitap etme konusunda iddalı.

Volkan Arslan’ın Kalan Müzik’ten çıkardığı yepyeni çalışması “Hayde Karadeniz’e” tüm dijital ortamlarda ve raflardaki yerini aldı.

İşte Albümde Yer Alan Türküler
1-Rüzgâr
2-Haydi Gidelim Kızlar
3-Saklı Türkü
4-Yarimin Adı Funda
5-Unutmam Seni
6-Tulum Etma Zulüm
7-Gönlümün Sultanı
8-Zalim Felek
9-Hemşinli Sevdam
10-Senoz Çiçek Kaydesi
11-Rüzgar Esti Meşeden
12-Bize Her Yer Sevdaluk

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?