• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

VOLKAN KONAK BU KEZ KLASİKLERİ İLE DÖNDÜ

Karadeniz müziğinin yaşayan efsanesi Volkan Konak, sevenlerinin arşiv niteliğindeki bir albüm beklentisini, “Volkan Konak Klasikleri-1” ile karşılıyor.


Kuzeyin Oğlu, klasiklerle geri döndü. Şimdiye kadar çıkardığı 10 albüm içinden en sevilen şarkılarını tekrar seslendiren sevilen sanatçı “Volkan Konak Klasikleri-1” ile müzik marketlerdeki yerini aldı.

KUZEYİN OĞLU İLE GEÇMİŞE YOLCULUK

Karadeniz müziğinin yaşayan efsanesi Volkan Konak, 35 yıllık müzik hayatının özetini sevenleriyle paylaşıyor. Şimdiye kadar çıkardığı 10 albüm içinden en sevilen şarkılarını tekrar seslendiren başarılı sanatçı, dinleyicilerini geçmişte yolculuğa çıkarıyor. Kuzeyin Oğlu, sevenlerinin arşiv niteliğindeki bir albüm beklentisini, “Volkan Konak Klasikleri-1” ile karşılıyor. Sevilen sanatçıya albümünde Göksun Çavdar, İsmail Soyberk, Eyüp Hamiş ve Selim Bölükbaşı gibi, Türkiye’nin önemli müzisyenleri eşlik ediyor.

ŞARKILAR VOLKAN KONAK İMZASI TAŞIYOR

Müzikseverlerin hayatına 1992 yılında “Efulim” adlı albümüyle giren Volkan Konak, şimdiye kadar seslendirdiği pek çok şarkının besteciliği veya söz yazarlığını da üstleniyor. “Volkan Konak Klasikleri-1” albümündeki 10 eserden 9’u, yine sevilen sanatçının imzasını taşıyor. Volkan Konak hayranlarının büyük merakla beklediği arşiv niteliğindeki albüm, DMC ve Avrupa Müzik işbirliği ile görücüye çıktı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?