• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

VOLKAN KONAK’A MANİSA’DA BÜYÜK İLGİ

Karadenizli sanatçı Volkan Konak, ülkenin her bölgesinde konser vermeye devam ediyor. ‘Kuzeyin Oğlu’ Manisa’daki konserinde de yine büyük ilgi gördü


volkankonakmanisa2Karadeniz’in en önemli sanatçılarından olan Volkan Konak, Türkiye’nin dört bir yanında konser vermeye devam ediyor. Kuzeyin Oğlu Volkan Konak, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 3. Hemşeri Dernekleri Festivali kapsamında Manisa Cumhuriyet Meydanı’nda konser verdi. Karadeniz müziğinin aranan ismi Volkan Konak’a Manisalılar büyük ilgi gösterdi.

volkankonakmanisa3En güzel şarkılarını Manisalılar için seslendiren ünlü sanatçı Volkan Konak, Karadeniz ezgileriyle vatandaşları coşturdu. Gerek hüzünlü, gerekse hareketli şarkılarını seslendiren Karadenizli sanatçı, adeta kulaklardan pası sildi.

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak konserine Manisalıların yanı sıra Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kurum, sivil toplum ve dernek temsilcileri de katıldı. Manisa Valisi Erdoğan Bektaş ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’a çiçek hediye etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?