• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

VOLKAN KONAK’TAN ARENA’DA MUHTEŞEM KONSER

Karadenizli sanatçı Volkan Konak, İstanbul Ülker Sports Arena’da, Karadenizli iş adamı Ali Ağaoğlu’nun organize ettiği gecede muhteşem konser verdi.


Volkan-Konak’tan-Arena'da-Muhteşem-Konser-5Volkan Konak 10 bin kişilik Ülker Sports Arena’da muhteşem bir konser verdi. Çalışanları, ev sahibi ve kiracılarıyla büyük Ağaoğlu Ailesi salonu doldurdu. Ali Ağaoğlu konseri, ‘Bir Türk sanatçı için kapalı salonda yapılan en büyük konser’ olarak tanımladı.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Gecede düğün kutlamalarını yapan Sevda-Serdar Tarı çiftine Ali Ağaoğlu Uludağ My Mountain Otel’de balayı tatili hediye etti. Ağaoğlu Şirketler Grubu, projelerinin sakinleri ve çalışanları için 10 bin kişilik Ülker Sports Arena’da Volkan Konak konseri gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen etkinlikte konser öncesi izleyicilere muhteşem bir ışık ve ses gösterisi sunuldu. Gecede ayrıca Ağaoğlu çalışanlarından oluşan halkoyunları ekibi sahne aldı.

Volkan-Konak’tan-Arena'da-Muhteşem-Konser-3Ağaoğlu’ndan Kadınlar Günü Mesajı

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu açılış konuşmasına “Türkiye’nin kapalı mekanda yapılan en büyük yerli konser organizasyonuna hoş geldiniz” diyerek başladı. Ağaoğlu konuşmasında şunları söyledi: “Bu kadar büyük katılım karşısında duygulanmamak elde değil. Ekibiniz ve paranız varsa konut yapıp satıyorsunuz. Ama asıl sorumluluk bundan sonra başlıyor.

Volkan-Konak’tan-Arena'da-Muhteşem-Konser-6Biz yaptığımız işin sonuna kadar arkasındayız. Ben bu sorumluluğumun farkındaydım ama şimdi bir kat daha arttı. Bu soğuk havada bizi onurlandırdığınız için hepinize teşekkür ederim.” Konserin Türkiye’de kapalı alanda yapılan en büyük yerli organizasyonu olduğuna dikkat çeken Ağaoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Bugün yine bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bu konser, yerli bir sanatçının kapalı alanda 10 bin kişiye verdiği ilk konser. Daha önce yabancı sanatçıların buralarda konseri oldu ve ben de birkaçına katıldım. Bir Türk sanatçının ilk defa böyle bir organizasyonu oluyor. 10 bin kişilik bu salonu dolduramasaydık, benden çok kariyerini ortaya koyan Volkan Konak üzülürdü. Ben yürekliliğinden dolayı Volkan kardeşime çok teşekkür ediyorum. Biz Ağaoğlu Grubu olarak sanata ve sanatçıya her zaman destek olduk. Bu konser umarım bizim diğer sanatçı kardeşlerimize örnek olur. Bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ederiz.”

Volkan-Konak’tan-Arena'da-Muhteşem-Konser-1Dünya Kadınlar Gününü de kutlayan Ağaoğlu, “Kadınlar bizim en değerli varlığımız olan, analarımız, bacılarımız, kızlarımızdır. Senede bir gün değil 365 gün onlara değer verelim. Özelliklerle son günlerde daha da artan kadına yönelik şiddet olaylarını kınıyorum. Kadına kalkan elleri lanetliyorum” dedi. Sanatçı Volkan Konak, konserine başlamadan önce Shaman Grubu bale gösterisi ile Ağaoğlu çalışanlarından oluşan 24 kişilik halkoyunları ekibi sahne aldı. Karadeniz yöresi oyunları ve Zeybek oynayan ekip büyük beğeni topladı.

Volkan-Konak’tan-Arena'da-Muhteşem-Konser-4Kendinizi Evinizde Hissedin

Yunus Günçe’nin sunuculuğunu üstlendiği gecede Volkan Konak’ın “komşularım” dediği 10 bin kişilik koro şarkılara coşkuyla eşlik etti. 2 saat boyunca aralıksız sahne alan ve şarklıların arasında izleyicilere de seslenen Volkan Konak şunları söyledi:

Volkan-Konak’tan-Arena'da-Muhteşem-Konser-7“Suya dokunduk, ateşe dokunduk, kadına kıymet verdik, çok çalıştık, arkadaşlarımızın yapmadıklarını bizler yaptığımız için buradayız zaten. Dolayısıyla bu akşam babanızın evindeymiş gibi rahat olun. Bu akşam kendinizi evinizde hissedin. Ali Ağaoğlu bu konserle uzaya kule kurdu. Bu akşam bizi karşı karşıya getiren Ali Abime çok teşekkür ediyorum. Yüreğine ve dostluğuna çok inandığım birisi. Dolayısıyla bu akşam bizim için bir yolculuk”

Volkan-Konak’tan-Arena'da-Muhteşem-Konser-2Düğün Kutlamasını Yapan Çifte Hediye Balayı Tatili

Gündüz nikahları kıyılan ve konsere gelinlik ve damatlıklarıyla katılan Sevda-Serdar Tarı çiftinin Volkan Konak şarkılarıyla sahnede düğün dansı yapması gecenin en renkli anlarından biri oldu. Ali Ağaoğlu yeni evli çifte Uludağ’daki My Mountain Oteli’nde balayı tatili hediye etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?