• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

28 Ağustos 2014

YENİ ATMACALAR FORMA GİYDİ

Çaykur Rizespor, Holosko’nun da aralarında yer aldığı 5 yeni transfer içim imza töreni düzenledi.


rize5transfer2Çaykur Rizesporda bugün adeta imza şov vardı. Mehmet Cengiz Tesislerinde düzenlenen imza törenine Çaykur Rizespor’un yeni transferleri Filip Holosko, Giray Kaçar, Murat Duruer, Engin Bekdemir ve kaleci Aykut Erçetin ile Çaykur Rizespor Başkan Vekili Halim Mete ve yöneticiler katıldı.

İmza töreninde konuşan Çaykur Rizespor Başkan Vekili Halim Mete, “Taraftarlarımıza ve camiamıza iyi bir sezon geçirteceğimize inanıyorum. Bunu da teknik heyetimizin önderliğindeki futbolcularımız yapacak” dedi.

Yeni transfer Holosko, Rizespor’a geldiği için mutlu olduğunu belirterek şunları söyledi: “Yeni sezonun hem benim hem de takımım için iyi olacağını düşünüyorum. Rizespor’u tercih etmemde Mehmet Özdilek ve Ahmet Kavalcı kararımda çok etkili oldular” dedi

rize5transfer1Kaleci Aykut Erçetin ise, “Yeşil-mavili takımın iyi bir kadrosu var ve bende bunun bir parçasıyım. Bununla da Rizespor’un hedefleri ilk 5-6 takım arasında olmalı. Bende bun inandığım için geldim. Hedefimiz bu olacak ” dedi.

Giray Kaçar’da “Rize halkının bizden ne beklediğini de çok iyi biliyorum. Onlara sahada temsil etme adına buradayım ve takımıma katkı sağlayacağım. Rize’de gerçekten çok sıcak bir ortam var ve burada olmak gurur ve onur verici” dedi.

Diğer transferler Murat Duruer ve Engin Bekdemir ‘de Çaykur Rizespor’da başarılı olacaklarına inandıklarını belirttiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?