• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

29 Kasım 2014

YENİ LOGO 12 ARALIKTA AÇIKLANIYOR

Artvin Belediyesi tarafından düzenlenen  “Artvin Belediyesi Logosunu Arıyor” yarışmasının başvuru süreci tamamlandı. Jüri bugün toplanacak sonuçlar 12 Aralık’ta. 


Patikaa.com / Haber Merkezi


Artvin belediyesi tarafından düzenlenen ve halkın da katılabildiği  “Artvin Belediyesi Logosunu Arıyor” yarışmasında verilen süre doldu. yaklaşık 2000 adet başvurunun yapıldığı öğrenilen yarışmada katılımcılar Artvin’i her yönü ile en iyi anlatan logoyu tasarlamak için yarıştı. Artvin belediyesi tarafından 10.000 Türk lirası ödülün verileceği yarışma için katılım oldukça fazla oldu. Yarışma Türkiye’nin bütün güzel sanatlar liseleri ve güzel sanatlar fakültelerine gönderilen afişlerle ve belediyenin sosyal haber ağlarından duyuruldu.

Sonuçlar 1 Aralık’ta

Yarışma için katılım süresi doldu jüri 29 Kasım’da toplanarak en iyi logoyu seçmek için karar verecek. Seçici Kurulda Artvin belediyesinden Murat Sancar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Ali Tomak, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesinden  Yardımcı Doçent Salih Denli, Türkiye Grafikerler Meslek Kuruluşu Üyesi Orhan Ardahanlı ve Antrepo Mehmet Gözetlik yer alıyor. Sonuçlar 12 günü açıklanacak. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?