• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

21 Ağustos 2014

YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR BU KEZ ŞAMPİYONLUĞU KAÇIRMAK İSTEMİYOR

Türkiye Basketbol 2.Liginde mücadele eden Yeşil Giresunspor, bu kez şeytanın bacağını kırıp Beko Basketbol Ligine yükselmeyi hedefliyor.


y.giresunbasket1Türkiye Basketbol 2.liginde zirve mücadelesi vermeye hazırlanan ve son 2 sezondur kapısından döndüğü Beko basketbol ligine bu sezon yükselmek isteyen Yeşilgiresun Belediyespor’da toplu imza töreni yapıldı.

İmza törenine Giresun Belediye Başkanı ve Yeşilgiresun Belediyespor Kulüp Başkanı Kerim Aksu, Başkan Yardımcısı Fatih Yamak, Yöneticiler Fatih Damcı, Şükrü Kocuk, Sertaç Güneş, Serhan Damcı ,Antrenör Altar Tunçkol ve basketbolcular katıldı.

Başkan Kerim Aksu “ Yeni sezon öncesi birlikteyiz. Bu sezonun farklı olacağına inanıyorum. İki sezondur finallerde kaybediyoruz. İki kez olmadı, üçüncüde olacak diyorum. Giresun Türk Basketbol camiasına ismini duyurdu. Beko Basket Liginde olmak istiyoruz.Bundan önce bizimle olan sporcu ve teknik kadrolarda görev yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Gittikleri takımlarda başarılar diliyorum. Spor sadece oyundan ibaret değil. Karakter çok önemli.Oyuncularımızın hepsine bu anlamda güveniyorum.Yeni sezonda adımızdan daha fazla söz ettirmek istiyoruz.Giresun Bu sezon yine Türkiye Basketbol 2. Liginin en büyük şampiyonluk adayıdır. Bu defa finalde kazanmak istiyoruz. Şimdiden yöneticilere, idari kadroya ve forma giyecek sporcu arkadaşlara başarılar dilerim. ” şeklinde konuştu.

y.giresunbasket2Önümüzdeki sezonda Antrenör olarak görev yapacak olan Altar Tunçkol, daha önce taktirle seyrettiği Yeşilgiresun Belediyespor’a çalıştırıcı olarak gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Türkiye Basketbol 1.ligini hak eden bir takıma geldiğini kaydeden Tunçkol “ Yeni bir ekip kurduk.Hedefimiz kesinlikle Beko basketbol ligi.Halkın ve yönetimin bize karşı sonuna kadar destek olacağını gördüm.Bu çok önemli. Başarılı olacağımıza ve beklenen şampiyonluğu Giresun’a getireceğimize hem ben hem de oyuncularım yürekten inanıyor” diye konuştu.

Konuşmaların ardından imza töreni yapıldı ve Yeşilgiresun Belediyespor’a yeni katılan oyuncular ve teknik ekip, kendilerini Yeşil-beyazlı renklere bağlayan imzayı attılar.

y.giresunbasket3

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?